Филтри -

Изотермални камиони VOLVO од Европа

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Изотермални камиони VOLVO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.970 € PLN 76.000 PLN
Носивост 7755 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 420000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
35.280 € PLN 158.000 PLN
Носивост 7725 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 680000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 980000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
4.550 €
Носивост 11990 кг
Година 10/2006 Километража 882929 км Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
10.610 € PLN 47.500 PLN
Носивост 4315 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2010 Километража 770014 км Сила
Полска, STARY SĄCZ
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 7100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37.9 м³
Година 12/2007 Километража 690000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 61.32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03 Километража 668500 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 922617 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Носивост 8180 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 403084 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 7700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 495653 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 23016 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 610000 км Сила
Полска, Skawica
Контактирајте го продавачот
37.750 € Без ДДВ
Носивост 8660 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 611738 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
8.600 €
Носивост 9500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 52.86 м³
Година 09/2006 Километража 680000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража Сила
Полска, Siedlec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11540 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-08-28 Километража 2068500 км Сила
Холандија, Rijnsburg
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 10/2010 Километража 698812 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Година Километража Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
17.640 € PLN 79.000 PLN
Носивост 8230 кг Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 280994 км Сила
Полска, KOWIESY
Контактирајте го продавачот
19.700 € Без ДДВ
Носивост 6010 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 259007 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
44.990 € Со вклучен ДДВ
Носивост 7694 кг
Година 07/2013 Километража 497051 км Сила
Португалија, Vermoim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража Сила
Полска, Myszków
изотермален камион VOLVO FL 7 изотермален камион VOLVO FL 7 изотермален камион VOLVO FL 7
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Полска, Myszków
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Носивост 5131 кг Евро Euro 6
Година 2017-08-23 Километража 350432 км Сила
Холандија, Borne
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се