Филтри -

Изотермални камиони VOLVO

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Изотермални камиони VOLVO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Носивост 14500 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2006 Километража 938000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Носивост 5131 кг Евро Euro 6
Година 2017-08-23 Километража 350432 км Сила
Холандија, Borne
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/1999 Километража Сила
Литванија, Vilniaus
Контактирајте го продавачот
9.986 € PLN 47.500 PLN
Носивост 4315 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2010 Километража 770014 км Сила
Полска, STARY SĄCZ
Контактирајте го продавачот
11.700 €
Носивост 14300 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2006 Километража Сила
Чехија, Praha - Horní Počernice
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 10/2010 Километража 698812 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 806000 км Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
5.100 €
Носивост 11990 кг
Година 10/2006 Километража 882929 км Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
17.300 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 607578 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 06/2013 Километража 701503 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
10.490 € PLN 49.900 PLN
Носивост 4120 кг Евро Euro 5 Зафатнина 41.53 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2008 Километража 398520 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража Сила
Полска, Myszków
Контактирајте го продавачот
9.999 € Без ДДВ
Носивост 8270 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 568000 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
80.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42 м³
Година 2018 Километража 191000 км Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2009 Километража 670000 км Сила
Полска, Dyminy
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 61.32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03 Километража 668500 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2003 Километража 741656 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 40.84 м³
Година 2011 Километража 302423 км Сила
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 23016 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража Сила
Полска, Siedlec
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража Сила
Полска, Siedlec
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 04/2013 Километража 815654 км Сила
Литванија, Vilnius
изотермален камион VOLVO FL 7 изотермален камион VOLVO FL 7 изотермален камион VOLVO FL 7
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Полска, Myszków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се