Филтри -

Изотермални камиони VOLKSWAGEN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони VOLKSWAGEN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион VOLKSWAGEN CRAFTER
37
Контактирајте го продавачот
14.914 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 164570 км Сила 110 кс
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се