Филтри -

Изотермални камиони Scania од Литванија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Изотермални камиони Scania од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 9600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 547000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Носивост 13950 кг Евро Euro 4 Зафатнина 56.83 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2006 Километража 619000 км Сила
Литванија, Vilnius
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 45 м³
Година 2001 Километража 817000 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Евро Euro 3 Зафатнина 33.85 м³
Година 2003-01-22 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
4.490 €
Евро Euro 3 Зафатнина 38.5 м³
Година 2003-05-30 Километража 1230000 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се