Филтри -

Изотермални камиони SCANIA од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони SCANIA од Полска: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.990 € PLN 79.000 PLN
Носивост 8000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 416000 км Сила 230 кс
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
65.610 € PLN 305.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 88000 км Сила 450 кс
Полска, Daleszyce
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.190 € PLN 79.900 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 1172991 км Сила 500 кс
Полска, Kielno
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2000 Километража 942653 км Сила 220 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
15.100 € Без ДДВ
Зафатнина 28 м³
Година 2006 Километража 780000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Носивост 7100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 624000 км Сила
Полска, Piotrów
Контактирајте го продавачот
14.990 € PLN 69.700 PLN
Година 2009 Километража 296000 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
14.990 € PLN 69.700 PLN
Носивост 14700 кг Зафатнина 12.1 м³
Година 2008 Километража 528690 км Сила
Полска, Gowino
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се