Филтри -

Изотермални камиони SCANIA од Литванија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони SCANIA од Литванија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 12100 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2006 Километража 680000 км Сила 270 кс
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 9300 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2007 Километража 656000 км Сила 230 кс
Литванија, Klausmyliai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
изотермален камион SCANIA 420 изотермален камион SCANIA 420 изотермален камион SCANIA 420
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 05/2009 Километража 1192000 км Сила
Литванија, Kuprioniškės
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Евро Euro 3 Зафатнина 33.85 м³
Година 2003-01-22 Километража 900000 км Сила 230 кс
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 10/1999 Километража Сила 162 kW
Литванија, mazeikiai
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се