Филтри -

Изотермални камиони SCANIA

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони SCANIA: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2000 Километража 942653 км Сила 220 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Носивост 13880 кг Евро Euro 5 Зафатнина 56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 1098000 км Сила 440 кс
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.100 € Без ДДВ
Зафатнина 28 м³
Година 2006 Километража 780000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 12100 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2006 Километража 680000 км Сила 270 кс
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 9300 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2007 Километража 656000 км Сила 230 кс
Литванија, Klausmyliai
изотермален камион SCANIA 420 изотермален камион SCANIA 420 изотермален камион SCANIA 420
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 05/2009 Километража 1192000 км Сила
Литванија, Kuprioniškės
Контактирајте го продавачот
16.570 € PLN 77.700 PLN
Година 2009 Километража 296000 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
14.860 € PLN 69.700 PLN
Носивост 14700 кг Зафатнина 12.1 м³
Година 2008 Километража 528690 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Евро Euro 3 Зафатнина 33.85 м³
Година 2003-01-22 Километража 900000 км Сила 230 кс
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
16.840 € PLN 79.000 PLN
Носивост 8000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 416000 км Сила 230 кс
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 10/1999 Километража Сила 162 kW
Литванија, mazeikiai
Контактирајте го продавачот
65.030 € PLN 305.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 88000 км Сила 450 кс
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
14.900 € PLN 69.900 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 1172991 км Сила 500 кс
Полска, Kielno
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се