Филтри -

Изотермални камиони Renault од Полска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Изотермални камиони Renault од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 590000 км Сила
Полска
изотермален камион Renault Gama D16 250 изотермален камион Renault Gama D16 250 изотермален камион Renault Gama D16 250
3
Контактирајте го продавачот
31.460 € PLN 145.000 PLN
Година 2015 Километража 450000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
19.090 € PLN 88.000 PLN
Носивост 5475 кг Зафатнина 45.33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 326000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 10840 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2011 Километража 488651 км Сила
Полска
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се