Филтри -

Изотермални камиони Renault од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

11 огласа: Изотермални камиони Renault

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2009 Километража 700000 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Носивост 7820 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 795886 км Сила
Полска, Sierakowice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Носивост 7520 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2007 Километража 528 км Сила
Полска, Babienica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 36.66 м³
Година 01/2005 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 54.19 м³
Година 09/2005 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2003 Километража 483000 км Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
9.234 € PLN 39.900 PLN
Година 2008 Километража 1120000 км Сила
Полска, Chełm
Контактирајте го продавачот
28.470 € PLN 123.000 PLN
Година 2015 Километража 450000 км Сила
Полска, Limanowa
изотермален камион Renault MIDLUM DXI за делови изотермален камион Renault MIDLUM DXI за делови изотермален камион Renault MIDLUM DXI за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
5.990 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2006 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
35.700 € Без ДДВ
Носивост 8245 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.78 м³
Година 2018 Километража 182000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи