Филтри -

Изотермални камиони RENAULT од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони RENAULT од Полска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион RENAULT PREMIUM 270 rok 2006 изотермален камион RENAULT PREMIUM 270 rok 2006 изотермален камион RENAULT PREMIUM 270 rok 2006
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
5.100 € Без ДДВ
Носивост 9920 кг
Година 2006 Километража 530000 км Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
16.580 € PLN 75.000 PLN
Носивост 9500 кг Зафатнина 55.1 м³
Година 09/2009 Километража 190 км Сила
Полска, Łapy
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.810 € PLN 67.000 PLN
Носивост 16000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 585000 км Сила 220 кс
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
43.600 € Без ДДВ
Носивост 9300 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-09 Километража 24000 км Сила 240 кс
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
30.730 € PLN 139.000 PLN
Носивост 7045 кг Евро Euro 6
Година 07/2016 Километража 470000 км Сила 240 кс
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
24.320 € PLN 110.000 PLN
Евро Euro 6 Зафатнина 35.92 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 190000 км Сила 211 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
16.580 € PLN 75.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 220 км Сила
Полска, Łapy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се