Филтри -

Изотермални камиони RENAULT од Европа

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Изотермални камиони RENAULT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.999 €
Носивост 9944 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2000-10-06 Километража Сила
Полска, Siedlec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2004 Километража Сила
Литванија, Vilniaus
Контактирајте го продавачот
19.650 € PLN 88.000 PLN
Носивост 5475 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-03 Километража 326000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
18.640 € PLN 83.500 PLN
Носивост 18000 кг
Година 2010 Километража 391000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Носивост 8050 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 809704 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
3.400 €
Година 2001 Километража Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Носивост 7820 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 795886 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2011 Километража 488651 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 2355 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017-03 Километража 108400 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 2235 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-03 Километража 157800 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Носивост 8590 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 610835 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 10/2013 Километража 389975 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
17.190 € PLN 77.000 PLN
Носивост 8315 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-05 Километража 549000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража Сила
Полска, Michalinów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
изотермален камион RENAULT MIDLUM DXI изотермален камион RENAULT MIDLUM DXI изотермален камион RENAULT MIDLUM DXI
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се