Филтри -

Изотермални камиони RENAULT

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони RENAULT: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.550 € PLN 75.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 220 км Сила
Полска, Łapy
изотермален камион RENAULT PREMIUM 270 rok 2006 изотермален камион RENAULT PREMIUM 270 rok 2006 изотермален камион RENAULT PREMIUM 270 rok 2006
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
5.100 € Без ДДВ
Носивост 9920 кг
Година 2006 Километража 530000 км Сила
Полска, Podrzewie
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.550 € PLN 75.000 PLN
Носивост 9500 кг Зафатнина 55.1 м³
Година 09/2009 Километража 190 км Сила
Полска, Łapy
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 54 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2005 Километража 756000 км Сила 196 kW
Литванија, Ginduliai
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 54 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2005 Километража 685000 км Сила 196 kW
Литванија, Ginduliai
изотермален камион RENAULT T430 + изотермална приколка изотермален камион RENAULT T430 + изотермална приколка изотермален камион RENAULT T430 + изотермална приколка
3
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Носивост 24000 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Унгарија, Baja
Контактирајте го продавачот
14.780 € PLN 67.000 PLN
Носивост 16000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 585000 км Сила 220 кс
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
43.600 € Без ДДВ
Носивост 9300 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-09 Километража 24000 км Сила 240 кс
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
30.670 € PLN 139.000 PLN
Носивост 7045 кг Евро Euro 6
Година 07/2016 Километража 470000 км Сила 240 кс
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Носивост 26000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2000 Километража 835000 км Сила 340 кс
Шпанија, Rábade
Контактирајте го продавачот
24.270 € PLN 110.000 PLN
Евро Euro 6 Зафатнина 35.92 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 190000 км Сила 211 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 03/2011 Километража 799052 км Сила 389 кс
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1993 Километража Сила 500 кс
Белгија, Beveren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се