Филтри -

Изотермални камиони NISSAN

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони NISSAN: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион NISSAN ATLEON 140 ISOTERMO REFORZADO
18
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 39.31 м³
Година 2004 Километража 235000 км Сила 140 кс
Шпанија, Bedia Vizcaya
изотермален камион NISSAN ATLEON 56.13  ISOTERMICO + PEDANA 15 Q.LI - ATP IN
19
Контактирајте го продавачот
8.700 €
Носивост 2200 кг Зафатнина 27.56 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 270000 км Сила 130 кс
Италија, Carmagnola ( To )
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се