Филтри -

Изотермални камиони Mercedes-Benz од Литванија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Изотермални камиони Mercedes-Benz од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 7650 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2007 Километража 479743 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 5650 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2011 Километража 500000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 4490 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2012 Километража 474600 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 8360 кг Евро Euro 4 Зафатнина 54.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 379000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 13570 кг Евро Euro 5 Зафатнина 56.05 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2012 Километража 995000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 4290 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2011 Километража 539861 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража Сила
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Година 09/2007 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 7450 кг Евро Euro 4 Зафатнина 48.2 м³
Година 01/2009 Километража 530000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 2450 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.05 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2010 Километража 359000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
5.990 €
Евро Euro 3 Зафатнина 34.91 м³
Година 2002-11-29 Километража 788897 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Носивост 7450 кг Евро Euro 4 Зафатнина 46.05 м³
Година 08/2007 Километража 600000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Носивост 5360 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.17 м³
Година 03/2014 Километража 320000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Евро Euro 3 Зафатнина 41.65 м³
Година 2006-08-10 Километража 1536000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Евро Euro 5 Зафатнина 41.63 м³
Година 2011-05-10 Километража 941800 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.700 €
Носивост 12050 кг Евро Euro 4 Зафатнина 48.62 м³
Година 03/2006 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 06/2007 Километража 266000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 52.42 м³
Година 12/2007 Километража 1034000 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се