Филтри -

Изотермални камиони Mercedes-Benz од Холандија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Изотермални камиони Mercedes-Benz од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3561 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 536500 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12615 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 827500 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12615 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 829250 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3661 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 465250 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Носивост 13080 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 768233 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7080 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 698000 км Сила
Холандија, Beuningen
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Носивост 13079 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 831571 км Сила
Холандија, Lelystad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се