Филтри -

Изотермални камиони MITSUBISHI

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони MITSUBISHI: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.920 € RUB 1.300.000 RUB
Носивост 3600 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 170000 км Сила 150 кс
Русија, Брянский р-н, п. Супонево
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се