Филтри -

Изотермални камиони MERCEDES-BENZ од Полска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони MERCEDES-BENZ од Полска: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион MERCEDES-BENZ ATEGO 1224
23
23.900 €
Евро Euro 6
Година Километража 390000 км Сила
Полска
изотермален камион MERCEDES-BENZ Mercedes 814/ 6 Cylinder/ Spring
6
4.250 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража Сила 140 кс
Полска, Siedlec
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
изотермален камион MERCEDES-BENZ 1223 + treiller
6
ВИДЕО
3.600 €
Евро Euro 3
Година 08/2001 Километража Сила 280 кс
Полска, Podrzewie
изотермален камион MERCEDES-BENZ Atego 1624 / 1524
26
13.510 € PLN 61.900 PLN
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-03-11 Километража 370000 км Сила 240 кс
Полска, Bodzentyn
изотермален камион MERCEDES-BENZ Actros 2545 E6 6x2 kontener , Super stan !
24
33.900 € Без ДДВ
Носивост 16120 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-01-18 Километража 578000 км Сила 450 кс
Полска, Starachowice
изотермален камион MERCEDES-BENZ 814
5
2.728 € PLN 12.500 PLN
Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража 514000 км Сила
Полска, KROTOSZYN
изотермален камион MERCEDES-BENZ ATEGO / 1221 / E 6 / IZOTERMA + WINDA / 15 PALET
30
26.700 €
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 350000 км Сила 210 кс
Полска, BODZENTYN
изотермален камион MERCEDES-BENZ Axor 1824
24
18.900 € Без ДДВ
Носивост 9200 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 78000 км Сила 240 кс
Полска, Kielce
изотермален камион MERCEDES-BENZ ATEGO 1224
28
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 860000 км Сила
Полска, Siedlce
изотермален камион MERCEDES-BENZ 814D
29
5.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1994 Километража Сила
Полска, Zawiercie
изотермален камион MERCEDES-BENZ ATEGO 1218
30
23.650 € Без ДДВ
Носивост 5925 кг Зафатнина 26.17 м³
Година 2013-11-22 Километража 231394 км Сила 177 кс
Полска, Poręba
изотермален камион MERCEDES-BENZ Atego 1522 1524
22
16.590 € PLN 76.000 PLN
Носивост 7050 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42 м³
Година 2012-05-03 Километража 340000 км Сила 220 кс
Полска, Bodzentyn
изотермален камион MERCEDES-BENZ ATEGO 1218 KONTENER IZOTERMA WINDA KLIMA DMC 11990 KG 12 EP
30
21.850 € Без ДДВ
Носивост 5925 кг Евро Euro 5
Година 2013-11-22 Километража 284148 км Сила 177 кс
Полска, Poręba
изотермален камион MERCEDES-BENZ ATEGO
10
3.928 € PLN 18.000 PLN
Носивост 2200 кг Евро Euro 3 Зафатнина 4249 м³
Година 2003-01-24 Километража 264848 км Сила 180 кс
Полска, Ozorków
изотермален камион MERCEDES-BENZ DB 1117
9
6.999 €
Зафатнина 43.42 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 32000 км Сила 170 кс
Полска, Przodkowo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се