Филтри -

Изотермални камиони MERCEDES-BENZ од Литванија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Изотермални камиони MERCEDES-BENZ од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Евро Euro 3 Зафатнина 41.65 м³
Година 2006-08-10 Километража 1536000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.700 €
Носивост 12050 кг Евро Euro 4 Зафатнина 48.84 м³
Година 03/2006 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.450 €
Евро Euro 5 Зафатнина 41.63 м³
Година 2011-05-10 Километража 941800 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 3800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 33.68 м³
Година 06/2013 Километража 570000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 52.42 м³
Година 12/2007 Километража 1034000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 06/2007 Километража 266000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 1890 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.86 м³
Година 09/2014 Километража 213000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 5250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39.49 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2011 Километража Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
5.990 €
Евро Euro 3 Зафатнина 34.91 м³
Година 2002-11-29 Километража 788897 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се