Филтри -

Изотермални камиони MERCEDES-BENZ од Европа

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони MERCEDES-BENZ: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион MERCEDES-BENZ Atego 1224 , E6 , 4x2 , retarder , 18 EPAL , Glob cab , tail lif
20
Контактирајте го продавачот
32.960 € PLN 150.000 PLN
Евро Euro 6 Зафатнина 45.31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 250000 км Сила 240 кс
Полска, Kraków
изотермален камион MERCEDES-BENZ Axor 1833L: Open Side
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2010 Километража Сила 326 кс
Литванија, Ginduliai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
изотермален камион MERCEDES-BENZ Actros 2536 6x2, koel/vries, 496.000 KM !!!!
14
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 16600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-04-14 Километража 496000 км Сила 360 кс
Холандија, Hoogblokland
изотермален камион MERCEDES-BENZ Axor 1828 RAILLES DE VIANDES PENDANTES/ROHRBAHN FLEISH/RAILS HAN
9
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Носивост 8840 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-10-13 Километража 750000 км Сила 280 кс
Белгија, GENK
изотермален камион MERCEDES-BENZ Axor 1829L Open side
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2008 Километража 452000 км Сила 286 кс
Литванија, Ginduliai
изотермален камион MERCEDES-BENZ Atego 1218
11
Контактирајте го продавачот
6.100 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 223000 км Сила
Полска, Biała Rawska
изотермален камион MERCEDES-BENZ Axor 1829 RAILLES DE VIANDES PENDANTES/ROHRBAHN FLEISH/RAILS HAN
10
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Носивост 7760 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-05 Километража 800000 км Сила 290 кс
Белгија, GENK
изотермален камион MERCEDES-BENZ Atego 1018 267.000 km
20
Контактирајте го продавачот
7.600 €
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 267000 км Сила 180 кс
Литванија, Vilnius
изотермален камион MERCEDES-BENZ 1823
8
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 04/2006 Километража 724769 км Сила 231 кс
Литванија, Vilnius
изотермален камион MERCEDES-BENZ Atego 1327 L
13
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Носивост 6400 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2016 Километража 350000 км Сила 200 kW
Словенија, POLZELA
изотермален камион MERCEDES-BENZ Atego 916
13
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Година 11/2011 Километража Сила
Литванија, Babtai
изотермален камион MERCEDES-BENZ Atego 1223
8
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 07/1999 Километража 394889 км Сила 231 кс
Литванија, Vilnius
изотермален камион MERCEDES-BENZ Atego
11
Контактирајте го продавачот
7.910 € PLN 36.000 PLN
Година 2007 Километража 238000 км Сила
Полска, Rozprza
нови изотермален камион MERCEDES-BENZ SPRINTER FRIOTERMIC / EXPORT PRICE
11
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 2021-04 Километража 11 км Сила 189 кс
Шпанија, BENICARLÓ CASTELLÓN
изотермален камион MERCEDES-BENZ 1224
8
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 08/2010 Километража 317200 км Сила 238 кс
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се