Филтри -

Изотермални камиони MERCEDES-BENZ од Белгија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони MERCEDES-BENZ од Белгија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион MERCEDES-BENZ AXOR 1826 CARRIER SUPRA MULTITEMPERATURE EURO 5 2 ROOMS/CHAMBRES
11
15.750 € Без ДДВ
Носивост 9680 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-12-15 Километража 300000 км Сила 260 кс
Белгија, GENK
изотермален камион MERCEDES-BENZ AXOR 1826 CARRIER SUPRA MULTITEMPERATURE EURO 5 3 ROOMS/CHAMBRES
11
15.750 € Без ДДВ
Носивост 8080 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-08-14 Километража 312000 км Сила 260 кс
Белгија, GENK
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
изотермален камион MERCEDES-BENZ Axor 1928L hanging meat hooks cooling
12
28.500 € Без ДДВ
Носивост 9920 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-07-10 Километража 476954 км Сила 279 кс
Белгија, Roksem
изотермален камион MERCEDES-BENZ ATEGO 1218 MULTITEMPERATUUR BLATT/LAMMES
13
11.750 € Без ДДВ
Носивост 3730 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-11-12 Километража 645000 км Сила 180 кс
Белгија, GENK
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се