Филтри -

Изотермални камиони MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

36 огласа: Изотермални камиони MERCEDES-BENZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6850 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03-14 Километража 1167285 км Сила
Холандија, Rijnsburg
Контактирајте го продавачот
999.999 €
Година 11/2007 Километража 193000 км Сила
Шпанија, Alicante
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Носивост 5700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2008 Километража 550844 км Сила
Чехија, Kojetice
Контактирајте го продавачот
18.350 € PLN 86.000 PLN
Носивост 6020 кг Зафатнина 54.99 м³
Година 2009 Километража 489352 км Сила
Полска, KOWIESY
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 298932 км Сила
Полска, Jastrzębie Zdrój
Контактирајте го продавачот
4.300 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1997 Километража 800000 км Сила
Полска, Babienica
Контактирајте го продавачот
49.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет 16 палети
Година 2016 Километража 591400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 758000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
4.694 € PLN 22.000 PLN
Година 08/1999 Километража 211091 км Сила
Полска, NIEGOWA
Контактирајте го продавачот
8.514 € PLN 39.900 PLN
Носивост 3470 кг
Година 2006 Километража 330000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
29.230 € PLN 137.000 PLN
Година 07/2013 Километража 1455000 км Сила
Полска, NIEGOWA
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 2450 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 15 палети
Година 06/2012 Километража 527000 км Сила
Чехија, České Budějovice
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 129200 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Евро Euro 3 Зафатнина 41.65 м³
Година 2006-08-10 Километража 1536000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 1890 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³
Година 09/2014 Километража 213000 км Сила
Литванија, Vilnius
изотермален камион MERCEDES-BENZ 813 German Truck изотермален камион MERCEDES-BENZ 813 German Truck изотермален камион MERCEDES-BENZ 813 German Truck
3
Контактирајте го продавачот
7.990 €
Евро Euro 4 Зафатнина 25.34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 159000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
19.450 €
Евро Euro 5 Зафатнина 41.63 м³
Година 2011-05-10 Километража 941800 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 06/2007 Километража 266000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 08/2011 Километража 835000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Евро Euro 1
Година 03/1992 Километража 458932 км Сила
Полска, Belsk Duzy
Контактирајте го продавачот
14.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 129200 км Сила
Полска, Wałbrzych
изотермален камион MERCEDES-BENZ Atego 1018 изотермален камион MERCEDES-BENZ Atego 1018 изотермален камион MERCEDES-BENZ Atego 1018
3
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Евро Euro 5
Година 09/2013 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
3.990 €
Евро Euro 1 Зафатнина 5888 м³
Година 1980 Километража Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
2.550 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
30.940 € PLN 145.000 PLN
Носивост 6090 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2015 Километража 270000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се