Филтри -

Изотермални камиони MAN од Литванија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони MAN од Литванија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион MAN MAN TGL 7.150
17
Контактирајте го продавачот
10.600 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-11-27 Километража 177000 км Сила 150 кс
Литванија, Vilnius
изотермален камион MAN TGA 26.350
8
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 06/2006 Километража 803600 км Сила 349 кс
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
изотермален камион MAN TGA 24.390
8
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 09/2005 Километража 1109172 км Сила 390 кс
Литванија, Vilnius
изотермален камион MAN TGL 8.180
16
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Евро Euro 4
Година 2007-09 Километража 456832 км Сила 180 кс
Литванија, Vilnius
изотермален камион MAN TGM 18.250 BL (893)
14
Контактирајте го продавачот
19.999 € Без ДДВ
Носивост 7675 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2013 Километража 292148 км Сила 250 кс
Литванија, Vilnius
изотермален камион MAN TGL 10.210
16
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Носивост 3900 кг Евро Euro 4 Зафатнина 36.8 м³
Година 2008-04-10 Километража 360000 км Сила 210 кс
Литванија, Vilnius
изотермален камион MAN TGL 8.180
18
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-12 Километража 667451 км Сила 180 кс
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се