Филтри -

Изотермални камиони MAN од Европа

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Изотермални камиони MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.504 € PLN 36.780 PLN
Носивост 2455 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 179273 км Сила
Полска, Giżycko
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Носивост 12960 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.600 € Без ДДВ
Носивост 14360 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 720000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.800 € PLN 77.000 PLN
Носивост 5840 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2013 Километража 524949 км Сила
Полска, KOPANA
Контактирајте го продавачот
30.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 49.57 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2017 Километража 800000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
36.760 € PLN 159.000 PLN
Зафатнина 48.29 м³
Година 03/2015 Километража 549000 км Сила
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 6400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.25 м³
Година 11/2012 Километража 400000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2006 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
7.763 € GBP 6.650 GBP
Година 2012 Километража 1185410 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Носивост 5875 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 280000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Носивост 25560 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 11350000 км Сила
Полска, Kobyłka
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража Сила
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 8400 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45.22 м³
Година 11/2006 Километража 310000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража 1250000 км Сила
Полска, Kobyłka
Контактирајте го продавачот
27.220 € PLN 117.700 PLN
Година 2014 Километража 343360 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 49.57 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2017 Километража 830000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
3.353 € PLN 14.500 PLN
Година 06/2002 Километража 579008 км Сила
Полска, NIEGOWA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2018 Километража Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
35.840 € PLN 155.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2013 Километража 290000 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
39.080 € PLN 169.000 PLN
Носивост 9500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 511000 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 3200 кг
Година 2012 Километража 318000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
25.200 € PLN 109.000 PLN
Носивост 7800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 566000 км Сила
Полска, Kalisz
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се