Филтри -

Изотермални камиони MAN-VW

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони MAN-VW: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.100 € PLN 92.000 PLN
Носивост 8640 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-04 Километража 580000 км Сила 400 кс
Полска, ŁAZY
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се