Филтри -

Изотермални камиони KIA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1 оглас: Изотермални камиони KIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови изотермален камион KIA Bongo нови изотермален камион KIA Bongo нови изотермален камион KIA Bongo
3
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.670 €
Носивост 1000 кг Зафатнина 2.5 м³
Година 2022 Километража Сила
Киргистан, Бишкек
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се