Филтри -

Изотермални камиони Isuzu - Узбекистан

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Изотермални камиони Isuzu - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови изотермален камион Isuzu NQR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Зафатнина 21 м³
Година 04/2022 Километража Сила
Узбекистан, Fergana
Контактирајте го продавачот
49.990 € UZS 647.000.000 UZS
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се