Филтри -

Изотермални камиони IVECO од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони IVECO од Полска: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.190 € Без ДДВ
Носивост 9150 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09-05 Километража 233170 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
31.340 € PLN 149.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 435000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 3490 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2005 Километража 539917 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Носивост 5770 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 911813 км Сила
Полска, Kruszyn
Контактирајте го продавачот
6.100 € PLN 29.000 PLN
Евро Euro 5 Зафатнина 50 м³
Година 2007 Километража 1000000 км Сила
Полска, 87-148
Контактирајте го продавачот
3.576 € PLN 17.000 PLN
Носивост 8340 кг Евро Euro 3 Зафатнина 33.12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 890000 км Сила
Полска, Koszalin
Контактирајте го продавачот
27.323 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 418200 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 293200 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
6.289 € PLN 29.900 PLN
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Полска, Konarzyce
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се