Филтри -

Изотермални камиони ISUZU

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Изотермални камиони ISUZU

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
53.700 US$ EUR ≈ 49.980 €
Носивост 4665 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пружина Капацитет 15 палети
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
60.500 US$ EUR ≈ 56.310 €
Носивост 6055 кг Евро Euro 5 Зафатнина 31 м³ Суспензија пружина/пружина Капацитет 15 палети
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
43.600 US$ EUR ≈ 40.580 €
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
нови изотермален камион ISUZU NQR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Зафатнина 21 м³ Капацитет 12 палети
Година 04/2022 Километража Сила
Узбекистан, Фергана
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се