Филтри -

Изотермални камиони HYUNDAI

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони HYUNDAI: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
44.900 US$ EUR ≈ 38.340 €
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 03/2021 Километража Сила 140 кс
Украина, м.Черкаси
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се