Филтри -

Изотермални камиони GAZ

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони GAZ: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.721 € UAH 205.000 UAH
Зафатнина 4.3 м³
Година 1994 Километража 10000 км Сила
Украина, Суми
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се