Филтри -

Изотермални камиони FORD

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони FORD: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови изотермален камион FORD Trucks 1833 DC
1
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2020 Километража Сила 330 кс
Украина, Киев
изотермален камион FORD Transit
17
13.190 € RUB 1.220.000 RUB
Носивост 3000 кг Зафатнина 18.96 м³
Година 2017 Километража 178000 км Сила 155 кс
Русија, Брянский р-н, п. Супонево
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
изотермален камион FORD TRANSIT KONTENER IZOTERMA KLIMA KABINA SYPIALNA [ 8342 ]
27
10.795 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 310500 км Сила 125 кс
Полска, Wałbrzych
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се