Филтри -

Изотермални камиони FIAT

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони FIAT: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион FIAT Ducato 2.3 Multijet 2.3 Izoterma Chlodnia
27
Контактирајте го продавачот
12.550 € PLN 56.900 PLN
Носивост 710 кг Зафатнина 19.45 м³
Година 2015 Километража 223400 км Сила 130 кс
Полска, DALESZYCE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се