Филтри -

Изотермални камиони DAF од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Изотермални камиони DAF од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 05/2006 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2001 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража Сила
Полска, Myszków
Контактирајте го продавачот
59.300 € Без ДДВ
Носивост 27860 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02 Километража 307000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 9200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 361385 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Носивост 14980 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02 Километража 320000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Носивост 8300 кг Евро Euro 4 Зафатнина 46.24 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 557339 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
151.000 €
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1200 км Сила
Полска, Olsztyn
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се