Филтри -

Изотермални камиони DAF од Холандија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изотермални камиони DAF од Холандија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион DAF FA CF65/250 - 2comp koel/vries
10
цена на барање
Носивост 7225 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-11-15 Километража 199750 км Сила 247 кс
Холандија, Hoogblokland
изотермален камион DAF CF65-220 FRIDGE TRUCKS (EURO 5 / AS-TRONIC / 2 COMPARTMENTS / TA
15
ВИДЕО
9.600 € Без ДДВ
Носивост 8850 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-05-13 Километража 711500 км Сила 222 кс
Холандија, Meerkerk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
изотермален камион DAF LF45 160, EEV, Carrier Vector, Blatt gefedert, Manual , Euro 5
12
10.950 € Без ДДВ
Носивост 5890 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-05-03 Километража 445566 км Сила 159 кс
Холандија, Sliedrecht
изотермален камион DAF FA XF105.410 FA EEV Bloemen bak
12
17.699 € Без ДДВ
Носивост 8030 кг Евро Euro 5
Година 2012-02-16 Километража Сила 408 кс
Холандија, Wijchen
изотермален камион DAF XF 105.460 SSC -25c - +25c
8
цена на барање
Носивост 14620 кг Евро Euro 5
Година 2012-07-10 Километража 859560 км Сила 462 кс
Холандија, Zevenhuizen
изотермален камион DAF CF65 220, EEV, Euro 5 + , Carrier Vector, Silent pack
11
11.950 € Без ДДВ
Носивост 7267 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-06-28 Километража 369012 км Сила 222 кс
Холандија, Sliedrecht
изотермален камион DAF CF65 220, EEV, euro 5 + Silentpack, Carrier Vector 1850
13
11.750 € Без ДДВ
Носивост 7267 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-07-19 Километража 311600 км Сила 222 кс
Холандија, Sliedrecht
изотермален камион DAF CF65
10
10.450 € Без ДДВ
Носивост 7267 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-06-07 Километража 438053 км Сила 247 кс
Холандија, Sliedrecht
изотермален камион DAF CF 75.310 4X2 Manual-gear
22
10.900 € Без ДДВ
Носивост 16500 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-06-02 Километража 1535748 км Сила 310 кс
Холандија, Lelystad
изотермален камион DAF LF45-220 CARRIER KUHLKOFFER HOLLAND TRUCK
20
9.299 € Без ДДВ
Носивост 6170 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-04-21 Километража 668033 км Сила 222 кс
Холандија, Nijmegen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се