Филтри -

Хидраулични чекани

Резултати од пребарување: 827 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Хидраулични чекани: 827 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Нето тежина Работни часови
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
хидрауличен чекан DNB D10IIs  4
1
3.150 € USD ≈ 3.552 US$
Година 2017 Нето тежина 75 кг Работни часови
Словачка, Žilina
нови хидрауличен чекан HAMMER MUSTANG SB300 teža 300kg NOVO
9
3.000 € USD ≈ 3.383 US$
Година 01/2020 Нето тежина 300 кг Работни часови
Словенија, Sevnica
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
хидрауличен чекан Hydraulhammare Tornado 3 ton
7
аукција 1.481 € SEK USD 15.400 SEK ≈ 1.670 US$
Година Нето тежина Работни часови
Шведска, Karlstad
хидрауличен чекан
7
4.900 € USD ≈ 5.525 US$
Година Нето тежина Работни часови
Србија, Simanovci
нови хидрауличен чекан GALEN Hydraulic Breaker
12
500 € USD ≈ 563,80 US$
Година 2020 Нето тежина Работни часови
Турција, Ankara
хидрауличен чекан KRUPP moil point for HM 780V
1
цена на барање
Година Нето тежина Работни часови
Словенија, Ajdovščina
хидрауличен чекан CATERPILLAR ΠΛΗΡΕΣ ΣΕΤ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ ΣΦΥΡΑΣ-ΨΑΛΙΔΙ ΓΙΑ CAT 345BLME
1
4.000 € USD ≈ 4.510 US$
Година Нето тежина Работни часови
Грција, Drepano
хидрауличен чекан ΒΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΦΥΡΙΑ
6
600 € USD ≈ 676,60 US$
Година Нето тежина Работни часови
Грција, Drepano
хидрауличен чекан OCM 200S
7
20.000 € USD ≈ 22.550 US$
Година 01/2014 Нето тежина 2200 кг Работни часови
Грција, Drepano
хидрауличен чекан MONTABERT moil point for BRV 32/V32/V1200
1
цена на барање
Година Нето тежина Работни часови
Словенија, Ajdovščina
хидрауличен чекан ΒΑΣΗ ΓΙΑ ΣΦΥΡΑ OCM 55/100
3
450 € USD ≈ 507,40 US$
Година 01/2008 Нето тежина Работни часови
Грција, Drepano
хидрауличен чекан MONTABERT moil point for BRH 620
1
цена на барање
Година Нето тежина Работни часови
Словенија, Ajdovščina
хидрауличен чекан KRUPP moil point for HM 700/701/702/705/706
1
цена на барање
Година Нето тежина Работни часови
Словенија, Ajdovščina
хидрауличен чекан kladiva, različne znamke, različni modeli
14
3.500 € USD ≈ 3.947 US$
Година 2020 Нето тежина Работни часови
Словенија, Slovenske Konjice
хидрауличен чекан FURUKAWA moil point for F70
1
цена на барање
Година Нето тежина Работни часови
Словенија, Ajdovščina
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 827 огласа
Прикажи
Претплати се