Филтри -

Харвестери

Резултати од пребарување: 232 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Харвестери: 232 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
харвестер JOHN DEERE 1270 G
24
Контактирајте го продавачот
243.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 8990 м/ч Сила 272 кс
Финска, Lavia
харвестер KOMATSU 911.5
16
Контактирајте го продавачот
79.420 € PLN 360.000 PLN
Година 2014 Километража 14000 м/ч Сила 150 kW
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
харвестер JOHN DEERE 1270 G
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 2500 м/ч Сила
Данска, Grenå
харвестер JOHN DEERE 1270G
12
Контактирајте го продавачот
275.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 5800 м/ч Сила
Данска, Grenå
харвестер ROTTNE H 8
8
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 12100 м/ч Сила 148 кс
Германија, Bodenmais
харвестер TIMBERJACK 1270 B
29
Контактирајте го продавачот
22.721 € Без ДДВ
Година 1999 Километража Сила
Норвешка, Heimdal
харвестер VALMET 901-II
59
Контактирајте го продавачот
18.276 € Без ДДВ
Година 1996 Километража 21260 м/ч Сила 84 kW
Норвешка, Heimdal
харвестер JOHN DEERE 1270 E
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 40 m3/ч Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 9500 м/ч Сила 228 кс
Латвија, Lielvarde
харвестер PONSSE Ergo 6w
23
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Евро Euro 4 Брзина 25 км/ч
Година 03/2009 Километража 19300 м/ч Сила 275 кс
Германија, Bergkamen
харвестер LOGSET 8HGT
20
Контактирајте го продавачот
183.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 5404 м/ч Сила 279 кс
Финска, Lavia
харвестер JOHN DEERE 1270E
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 13500 м/ч Сила
Данска, Worbis Tyskland
нови харвестер Epsilon FG 27
1
Контактирајте го продавачот
2.249 €
Година 2020-08-08 Километража Сила
Германија, 96349 Neufang
нови харвестер Sonstige 1 Satz Uni Ketten
1
Контактирајте го продавачот
1.680 €
Година 2019-08-08 Километража Сила
Германија, 96349 Neufang
нови харвестер Sonstige RUD Ketten mit Greifsteg
2
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Година Километража Сила
Германија, 96349 Neufang
нови харвестер Sonstige RUD Ketten mit Greifsteg
2
Контактирајте го продавачот
1.680 €
Година Километража Сила
Германија, 96349 Neufang
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 232 огласа
Прикажи
Претплати се