Филтри -

Грејдери

Резултати од пребарување: 1608 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Грејдери: 1608 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
грејдер HBM-NOBAS BG240 TA-5 / 6x6 / 23t / low mileage
10
Контактирајте го продавачот
162.500 € Без ДДВ
Година 05/2016 Километража 5000 м/ч Сила 223 кс
Полска, Kraków
грејдер CATERPILLAR 120H
9
Побарајте цена
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Полска, Baćkowice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
грејдер CATERPILLAR 140H
6
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 30.280 €
Брзина 44 км/ч
Година 03/2017 Километража 800 м/ч Сила
Кина
грејдер CATERPILLAR 12H
24
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Година 1998-01-01 Километража 9500 м/ч Сила 141 кс
Белгија, Oostkamp
грејдер KOMATSU GD623
5
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 31.970 €
Брзина 46.5 км/ч
Година 02/2017 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
грејдер CATERPILLAR 120K
6
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 33.650 €
Брзина 44 км/ч
Година 03/2017 Километража 800 м/ч Сила
Кина
грејдер CATERPILLAR 140H
5
Контактирајте го продавачот
35.200 US$ EUR ≈ 29.610 €
Брзина 84 км/ч
Година 06/2015 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
грејдер CATERPILLAR 140G
5
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 30.280 €
Година 03/2017 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
грејдер XCMG GR 180
1
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 63.090 €
Година 2021 Километража Сила
Украина
грејдер CATERPILLAR 140G
15
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 57.200 €
Суспензија хидраулично Брзина 41 км/ч
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила 150 kW
Кина, Shanghai
грејдер CATERPILLAR 140K
7
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 52.150 €
Година 01/2018 Километража 2600 м/ч Сила
Кина
грејдер CATERPILLAR 140K
7
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 52.150 €
Година 01/2017 Километража 2600 м/ч Сила
Кина
грејдер O&K O and K F106A 6X6
16
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Година 1996 Километража 9135 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
грејдер CATERPILLAR 140M
36
Побарајте цена
цена на барање
Година 2011-01-01 Километража 7413 м/ч Сила
Холандија, Deurne
грејдер CATERPILLAR 140H
7
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 26.080 €
Година 2014 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1608 огласа
Прикажи
Претплати се