Градинарски машини

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Градинарски машини: 913 огласа

трактор косилка Club Cadet FMZ-42 FMZ-42  Åkgräsklippare Club Cadet
27
аукција € 242,60 SEK USD SEK 2.600 ≈ US$ 268
Трактор косилка
Година 2008 Километража 77 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
трактор косилка STIGA Titan 32H   Redskapsbärare  med redskap
49
аукција € 4.246 SEK USD SEK 45.500 ≈ US$ 4.698
Трактор косилка
Година 2012 Километража 2000 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
тример за трева HUSQVARNA 345 F X-series
10
аукција € 93,31 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 103
Тример за трева
Година 2009 Километража Сила
Шведска, Karlstad
трактор косилка JACOBSEN TR3 Cylinderklippare
32
аукција € 46,66 SEK USD SEK 500 ≈ US$ 52
Трактор косилка
Година Километража Сила 26.38 кс
Шведска, Kungälv
трактор косилка TORO Groundmaster 4000 D  Åkgräsklippare
64
аукција € 168 SEK USD SEK 1.800 ≈ US$ 186
Трактор косилка
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Karlstad
трактор косилка JACOBSEN Greens King VI 1962D
16
аукција € 112 SEK USD SEK 1.200 ≈ US$ 124
Трактор косилка
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
ножици за жива ограда HUSQVARNA 226 HD 60S
7
аукција € 9,33 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Ножици за жива ограда
Година 2018 Километража Сила 1.16 кс
Шведска, Karlstad
дувалка за лисја PARKER Hurricane Lövblåsar 4 st
23
аукција аукција
Дувалка за лисја
Година Километража Сила
Шведска, Kungälv
нови тример за трева Grass Cutter CIMEX BRC50
9
€ 139 USD ≈ US$ 154
Тример за трева
Година 2019 Километража Сила 1.3 kW
Бугарија, Sofia
дувалка за лисја HUSQVARNA 165 BT  Ryggburen lövblås
5
аукција € 121,30 SEK USD SEK 1.300 ≈ US$ 134
Дувалка за лисја
Година 2004 Километража Сила
Шведска, Karlstad
косилка за трева STIHL 422
3
аукција € 503,90 SEK USD SEK 5.400 ≈ US$ 558
Косилка за трева
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
трактор косилка HUSQVARNA R 213C  Åkgräsklippare Husqvarna Raider Ny
11
аукција € 1.960 SEK USD SEK 21.000 ≈ US$ 2.168
Трактор косилка
Година Километража Сила 9.11 кс
Шведска, Karlstad
трактор косилка JACOBSEN Cylinderklippare
27
аукција € 46,66 SEK USD SEK 500 ≈ US$ 52
Трактор косилка
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
трактор косилка STIGA Park Prestige  Åkgräsklippare
7
аукција € 1.540 SEK USD SEK 16.500 ≈ US$ 1.704
Трактор косилка
Година 2005 Километража 279 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
трактор косилка ANTONIO CARRARO SP 4400 HST
8
аукција € 3.779 SEK USD SEK 40.500 ≈ US$ 4.182
Трактор косилка
Година 2018 Километража 5 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0