Почетна » Градежни машини » Градежни машини од Европа

Градежни машини од Европа

Резултати од пребарување: 42106 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Градежни машини: 42106 огласа

нови фабрика за бетон FABO   MINIMIX-30 Mobile Compact Concrete Plant
18
ВИДЕО
преговара
Фабрика за бетон
Година 2020 Километража Сила
Белгија, Les Bons Villers
мини багер VOLVO ECR 88
11
28.900 € USD ≈ 31.720 US$
Мини багер
Година 2012 Километража 8100 м/ч Сила
Словенија, Mengeš
зглобен дампер JCB 7FT HI-Viz /600 mth/ 7,000kg / 4x4 / powershuttle / CE / LIKE NE
45
ВИДЕО
29.000 € USD ≈ 31.830 US$
Зглобен дампер
Носивост 7000 кг
Година 06/2019 Километража 300 м/ч Сила 74 кс
Полска, Kraków
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant PROMAX M100-TWN (100m³/h)
7
преговара
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Ирска
натоварувач со тркала VOLVO L 120 F Dismantled for parts за делови
1
преговара
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шведска, Linköping
машина за малтерисување PFT Турбозол Pft G 4 Smart (машина за мазилка )
1
2.750 € USD ≈ 3.019 US$
Машина за малтерисување
Година 04/2014 Километража Сила
Бугарија, Пазарджик
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови машина за малтерисување PFT Турбозол Pft G 4 Smart (машина за мазилка )
1
4.100 € USD ≈ 4.501 US$
Машина за малтерисување
Година 01/2019 Километража Сила
Бугарија, Пазарджик
нови фабрика за бетон PROMAX Compact Concrete Batching Plant PROMAX C100-TWN PLUS (100m³/h)
2
преговара
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Словачка
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant PROMAX M100-TWN (100m³/h)
5
преговара
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Словачка
нови фабрика за бетон PROMAX Compact Concrete Batching Plant PROMAX C100-TWN L (100m³/h)
2
преговара
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Словачка
мини багер BOBCAT 331 G
5
13.500 € USD ≈ 14.820 US$
Мини багер
Година 2008 Километража 5035 м/ч Сила
Словачка, Žilina
мини натоварувач гасеничар BOBCAT T140
3
преговара
Мини натоварувач гасеничар
Година 2008 Километража 3000 м/ч Сила
Словачка, Žilina
машина за малтерисување PFT Турбозол Pft G 4 Smart (машина за мазилка )
2
2.750 € USD ≈ 3.019 US$
Машина за малтерисување
Година 02/2015 Километража Сила
Бугарија, Пазарджик
натоварувач со тркала VOLVO L90 F
32
ВИДЕО
преговара
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 30018 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
багер гасеничар VOLVO EC220E NL
6
преговара
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 907 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
натоварувач со тркала CATERPILLAR 988 B
17
ВИДЕО
преговара
Натоварувач со тркала
Година 1980 Километража 9597 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
багер гасеничар SANY SY210C
19
ВИДЕО
преговара
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 1530 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
натоварувач со тркала VOLVO L150G
46
преговара
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 8998 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
фабрика за бетон SUMAB GREAT CONDITION C15-1200 (16 m3/h) Mobile Plant
2
преговара
Фабрика за бетон
Година 2009 Километража Сила
Шведска, Malmö
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42106 огласа
Прикажи
Претплати се