Градежни машини VÖGELE Super

Резултати од пребарување: 241 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Градежни машини VÖGELE Super: 241 огласа

асфалт павер гасеничар VÖGELE Super 2100
11
265.000 € USD ≈ 290.900 US$
Асфалт павер гасеничар
Година 01/2016 Километража 1900 м/ч Сила
Турција
асфалт павер гасеничар VÖGELE Super 2100
1
62.000 € USD ≈ 68.060 US$
Асфалт павер гасеничар
Година 01/2004 Километража 7800 м/ч Сила
Турција
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
асфалт павер гасеничар VÖGELE Super 1800-2
23
92.000 € USD ≈ 101.000 US$
Асфалт павер гасеничар
Година 2009 Километража 8544 м/ч Сила
Турција
асфалт павер гасеничар VÖGELE SUPER 1900-2
11
преговара
Асфалт павер гасеничар
Година 2009 Километража 15000 м/ч Сила
Турција
асфалт павер со тркала VÖGELE Super 1303-2
13
преговара
Асфалт павер со тркала
Година 2010 Километража Сила
Шведска, Billeberga
асфалт павер гасеничар VÖGELE 1800 Super
3
20.000 € USD ≈ 21.950 US$
Асфалт павер гасеничар
Година 1995 Километража 14800 м/ч Сила
Србија, Požarevac
асфалт павер со тркала VÖGELE Super 1103-2
10
преговара
Асфалт павер со тркала
Година 2008 Километража 5030 м/ч Сила
Шведска, Bro/stockholm
асфалт павер гасеничар VÖGELE Super 1900
3
60.000 € USD ≈ 65.860 US$
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Турција, Ankara
асфалт павер со тркала VÖGELE Super 1803-2
13
преговара
Асфалт павер со тркала
Година 2009 Километража 9200 м/ч Сила 129 kW
Австрија, Haid
асфалт павер со тркала VÖGELE Super 1804, Typ. 6-69
13
преговара
Асфалт павер со тркала
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Haid
асфалт павер со тркала VÖGELE Super 1804, Typ. 6-69
9
преговара
Асфалт павер со тркала
Година 2001 Километража 12600 м/ч Сила 121 kW
Австрија, Haid
асфалт павер со тркала VÖGELE Super 1603-1, Typ. 07.83
11
преговара
Асфалт павер со тркала
Година 2003 Километража 8600 м/ч Сила 132 кс
Австрија, Haid
асфалт павер со тркала VÖGELE Super 1803-2, Typ 08.83
12
преговара
Асфалт павер со тркала
Година 2008 Километража 10616 м/ч Сила 130 kW
Австрија, Haid
асфалт павер гасеничар VÖGELE Super 800, Typ. 07.90
9
преговара
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 6300 м/ч Сила 42 kW
Австрија, Haid
асфалт павер со тркала VÖGELE Super 1803-2
1
преговара
Асфалт павер со тркала
Година Километража 9200 м/ч Сила
Австрија, Haid
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 241 огласа
Прикажи
Претплати се