Градежни машини LIEBHERR LT

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Градежни машини LIEBHERR LT: 5 огласа

автодигалка LIEBHERR LT1055
3
преговара
Автодигалка
Носивост 55000 кг
Година 1979 Километража Сила 320 кс
Хрватска, Karlovac
автодигалка LIEBHERR LT 1300
4
преговара
Автодигалка
Висина на подигање 55 м
Година 1984 Километража 106000 км Сила
Грција, Chalkida
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
автодигалка LIEBHERR LT 1300
8
199.000 € USD ≈ 218.400 US$
Автодигалка
Висина на подигање 56 м Носивост 300000 кг
Година 1986 Километража 27283 м/ч Сила
Чехија, Brno
автодигалка LIEBHERR LT1025-25t-Allrad 33 m 2x Seilwinde Kranwagen
18
36.900 € USD ≈ 40.510 US$
Автодигалка
Дофат на стрела 24 м Носивост 2500 кг
Година 1975-07 Километража 17485 км Сила 125 kW
Германија, Dettelbach
автодигалка LIEBHERR LT1040-1
1
преговара
Автодигалка
Година 1994 Километража 109 км Сила
Германија, Metten
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се