Градежни машини DOOSAN DX

Резултати од пребарување: 275 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Градежни машини DOOSAN DX: 275 огласа

багер гасеничар DOOSAN DX300 LC
13
преговара
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 16000 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар DOOSAN DX235 NLC-5
20
преговара
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 897 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар DOOSAN DX 480 LC
6
преговара
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 8000 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер на тркала DOOSAN DX140W
24
44.880 € SEK USD 479.000 SEK ≈ 49.260 US$
Багер на тркала
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Kalmar
багер на тркала DOOSAN DX190
6
80.000 US$ EUR ≈ 72.880 €
Багер на тркала
Година 12/2014 Километража 6100 м/ч Сила
Турција, Mersin
багер гасеничар DOOSAN DX 340 LC
17
преговара
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 9600 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар DOOSAN DX 340 LC-3
16
преговара
Багер гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар DOOSAN DX340 LC
31
47.000 € USD ≈ 51.590 US$
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 9946 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар DOOSAN DX300LC
14
преговара
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 15000 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар DOOSAN DX 520 LC
19
преговара
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 8800 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар DOOSAN DX300 AT A DISCOUNT NOW !!!
25
29.500 € USD ≈ 32.380 US$
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 24000 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар DOOSAN DX300
7
33.000 € USD ≈ 36.220 US$
Багер гасеничар
Година 01/2006 Километража 16000 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар DOOSAN DX 300 DL08
1
преговара
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шведска, Arvika
багер на тркала DOOSAN DX140W-3
16
преговара
Багер на тркала
Година 2015 Километража 4100 м/ч Сила 102 kW
Ирска, Dublin
нови багер гасеничар DOOSAN DX300LC
17
125.000 € USD ≈ 137.200 US$
Багер гасеничар
Година 07/2019 Километража 7 м/ч Сила 151 kW
Унгарија, Őrbottyán
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 275 огласа
Прикажи
Претплати се