Градежни машини Atlas Copco

Резултати од пребарување: 620 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Градежни машини Atlas Copco: 620 огласа

генератор Atlas Copco 380 KVA, 400 Volt, 50 / 60 Hz.
1
аукција 25.768 € USD ≈ 28.290 US$
Генератор
Година 2003 Километража Сила
Шведска
машина за дупчење Atlas Copco 612 HC
82
аукција 149,90 € SEK USD 1.600 SEK ≈ 164,50 US$
Машина за дупчење
Година 1988 Километража Сила 111 кс
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
дизел генератор Atlas Copco QAS40
11
аукција 3.185 € SEK USD 34.000 SEK ≈ 3.497 US$
Дизел генератор
Година 2008 Километража 2959 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
машина за дупчење Atlas Copco ROC D7-11
23
преговара
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
компресор Atlas Copco LE 9  Norra
14
аукција 384,10 € SEK USD 4.100 SEK ≈ 421,60 US$
Компресор
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
компресор Atlas Copco XAS186
12
аукција 5.528 € SEK USD 59.000 SEK ≈ 6.068 US$
Компресор
Година 2008 Километража Сила 113 кс
Шведска, Karlstad
компресор Atlas Copco XAS 37 Compressor (Mobile) - 08
33
аукција 1.921 € SEK USD 20.500 SEK ≈ 2.108 US$
Компресор
Година Километража Сила
Шведска, Kungälv
машина за дупчење Atlas Copco ROC 203 PC
11
4.300 € USD ≈ 4.720 US$
Машина за дупчење
Година 01/1999 Километража 3943 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Козарска Дубица
компресор Atlas Copco med komplett blästerklocka slang och mask
17
аукција 65,58 € SEK USD 700 SEK ≈ 71,99 US$
Компресор
Година Километража Сила
Шведска, Svenljunga
компресор Atlas Copco XA350
8
преговара
Компресор
Година 1991 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
мини натоварувач Atlas Copco 310, mine loader
21
1.874 € SEK USD 20.000 SEK ≈ 2.057 US$
Мини натоварувач
Година Километража Сила
Шведска, Dalarna
дизел генератор Atlas Copco QAS 108 2001g
9
9.346 € USD ≈ 10.260 US$
Дизел генератор
Година Километража Сила 105 kW
Хрватска, Sesvete
компресор Atlas Copco XAS 37
15
9.275 € SEK USD 99.000 SEK ≈ 10.180 US$
Компресор
Година 2007 Километража 712 м/ч Сила
Шведска, Värmland
компресор Atlas Copco XAS 85
19
преговара
Компресор
Година 1987 Километража 3206 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
компресор Atlas Copco GA 208
14
преговара
Компресор
Година Километража 3204 м/ч Сила 25.15 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 620 огласа
Прикажи
Претплати се