Почетна » Градежни машини

Сите градежни машини

Резултати од пребарување: 60567 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Градежни машини: 60567 огласа

мини багер VOLVO ECR 88
11
28.900 € USD ≈ 31.720 US$
Мини багер
Година 2012 Километража 8100 м/ч Сила
Словенија, Mengeš
нови фабрика за бетон PROMAX Compact Concrete Batching Plant PROMAX C60 SNG PLUS(60m³/h)
5
преговара
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Ирак, Baghdad
нови постројка за дробење FABO PRO-180 MOBILE CRUSHING & SCREENING PLANT | BIGGEST CAPACITY
15
ВИДЕО
преговара
Постројка за дробење
Година 2020 Километража Сила
Бугарија, Слънчев бряг
зглобен дампер JCB 7FT HI-Viz /600 mth/ 7,000kg / 4x4 / powershuttle / CE / LIKE NE
45
ВИДЕО
29.000 € USD ≈ 31.830 US$
Зглобен дампер
Носивост 7000 кг
Година 06/2019 Километража 300 м/ч Сила 74 кс
Полска, Kraków
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 8x4 - Putzmeister 47 Meter
26
преговара
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел BSF 47-5.14H
Година 01/2015 Километража 40000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
нови фабрика за бетон FABO TWS 02 TWINSHAFT MIXER FOR READYMIXTURE | HIGH CAPACITY
13
ВИДЕО
преговара
Фабрика за бетон
Година 2020 Километража Сила
Северна Македонија, Vojnica
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-200 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT
17
ВИДЕО
преговара
Фабрика за бетон
Година 2020 Километража Сила
Северна Македонија, Vojnica
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant PROMAX M100-TWN (100m³/h)
6
преговара
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopie
нови фабрика за бетон FABO TURBOMİX 150 FAST AND EASY CONCRETE BATCHING PRODUCTION ** NEW D
14
ВИДЕО
преговара
Фабрика за бетон
Година 2020 Километража Сила
Северна Македонија, Vojnica
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-100 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT
18
ВИДЕО
преговара
Фабрика за бетон
Година 2020 Километража Сила
Северна Македонија, Vojnica
нови постројка за дробење FABO MTK-130 MOBILE CRUSHING & SCREENING PLANT – SAND MACHINE
19
ВИДЕО
преговара
Постројка за дробење
Година 2020 Километража Сила
Северна Македонија, Vojnica
нови постројка за дробење FABO MCK-110 MOBILE CRUSHING & SCREENING PLANT | JAW+SECONDARY
14
ВИДЕО
преговара
Постројка за дробење
Година 2020 Километража Сила
Северна Македонија, Vojnica
нови постројка за дробење FABO PRO-100 MOBILE CRUSHING & SCREENING PLANT FOR MARBLE
17
ВИДЕО
преговара
Постројка за дробење
Година 2020 Километража Сила
Северна Македонија, Vojnica
нови фабрика за бетон FABO CENTRALE A BETON MOBILE FABO TURBOMIX 100 M3/H
14
преговара
Фабрика за бетон
Година 2020 Километража Сила
Северна Македонија, Vojnica
нови постројка за дробење SERMADEN High Quality Stone Crushing & Screening Plant for Limestone Quar
12
преговара
Постројка за дробење
Година 2020 Километража Сила
Северна Македонија, Kratova e Epërme
нови фабрика за бетон PROMAX Compact Concrete Batching Plant PROMAX C100-TWN L (100m³/h)
2
преговара
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopie
нови фабрика за бетон PROMAX Compact Concrete Batching Plant PROMAX C100-TWN PLUS (100m³/h)
2
преговара
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopie
нови фабрика за бетон PROMAX Compact Concrete Batching Plant PROMAX C60 SNG PLUS (60m³/h)
6
преговара
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
нови фабрика за бетон PROMAX STATIONARY Concrete Batching Plant PROMAX S130 TWN(130m³/h)
6
преговара
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
нови фабрика за бетон PROMAX  C60 SNG
5
преговара
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopie
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60567 огласа
Прикажи
Претплати се