Градежна опрема натоварувачи

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Градежна опрема натоварувачи: 6904 огласа

товарач гасеничар CATERPILLAR 963
1
преговара
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
натоварувач со тркала CASE 2011 MODEL 821 E
7
€ 42.750 USD ≈ US$ 47.303
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 140000 км Сила
Турција, İSTANBUL
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
натоварувач со тркала VOLVO 2015 MODEL L120 F
6
€ 87.250 USD ≈ US$ 96.542
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 5840 м/ч Сила 243 кс
Турција, İSTANBUL
натоварувач со тркала VOLVO L150F
38
преговара
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 14169 м/ч Сила 281 кс
Словенија, Ajdovščina
натоварувач со тркала VOLVO 2015 L 120 F FIRST OWNER
24
€ 77.000 USD ≈ US$ 85.200
Натоварувач со тркала
Носивост 5080 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 7.5 м Капацитет на лопата 2.3 м³
Година 09/2015 Километража 12050 м/ч Сила
Турција, ISTANBUL
натоварувач со тркала MASSEY FERGUSON 2680
24
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Носивост 2190 кг
Година 1980 Километража Сила 89 kW
Шведска
натоварувач со тркала VOLVO L110F
20
€ 72.500 USD ≈ US$ 80.221
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 12300 м/ч Сила
Турција
натоварувач со тркала VOLVO L120F
20
€ 82.500 USD ≈ US$ 91.286
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 11400 м/ч Сила
Турција
натоварувач со тркала KOMATSU WA380
19
€ 66.000 USD ≈ US$ 73.029
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 12050 м/ч Сила
Турција
натоварувач со тркала VOLVO L120F
16
€ 82.500 USD ≈ US$ 91.286
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 11100 м/ч Сила
Турција
натоварувач со тркала KRAMER ALLRAD 280
11
преговара
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 2656 м/ч Сила
Шведска, Landskrona
натоварувач со тркала VOLVO L50C
43
аукција € 186,60 SEK USD SEK 2.000 ≈ US$ 207
Натоварувач со тркала
Година Километража 17897 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
натоварувач со тркала JCB 426 HT AGRI
53
аукција € 6.532 SEK USD SEK 70.000 ≈ US$ 7.228
Натоварувач со тркала
Носивост 2900 кг
Година 2012 Километража 4100 м/ч Сила 175 кс
Шведска, Karlstad
натоварувач со тркала VOLVO L35B-TP-S
43
аукција € 21.650 SEK USD SEK 232.000 ≈ US$ 23.954
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража Сила 80.62 кс
Шведска, Karlstad
натоварувач со тркала VOLVO L150g
11
преговара
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража Сила
Турција, Ankara
Омилени : 0 Споредба : 0