Глави на жнеалка

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина Широчина

Глави на жнеалка: 22 огласа

глава на жнеалка SP-451 Flerträdshantering  Skördaraggregat med flerträdshanterin
14
аукција € 4.245 SEK USD SEK 45.500 ≈ US$ 4.705
Година Должина Широчина
Шведска, Karlstad
нови глава на жнеалка HOLZSCHERE / Holzgreifer / Fällgreifer / Holzzange
22
преговара
Година 2018 Должина Широчина
Словенија, LITIJA
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови глава на жнеалка TREE Shears / Log Grapple / Energy Wood Grapple
21
преговара
Година 2018 Должина Широчина
Словенија, LITIJA
нови глава на жнеалка WARATAH H480C
5
€ 75.800 USD ≈ US$ 84.009
Височина 1.72 м Работни часови 3 м/ч
Година 02/2019 Должина 1.88 м Широчина 1.2 м
Германија, Lübeck
нови глава на жнеалка WARATAH H480C
5
€ 75.800 USD ≈ US$ 84.009
Височина 1.74 м Работни часови 3 м/ч
Година 2019-03 Должина 1.88 м Широчина 1.2 м
Германија, Lübeck
нови глава на жнеалка PONSSE H8
24
€ 98.700 USD ≈ US$ 109.389
Височина 1.68 м Работни часови 7 м/ч
Година 2018-09 Должина 1.73 м Широчина 1.65 м
Германија, Lübeck
глава на жнеалка LOG MAX 7000B
25
€ 24.500 USD ≈ US$ 27.153
Височина 2.03 м Работни часови 8000 м/ч
Година 2005 Должина 1.8 м Широчина 1.26 м
Германија, Lübeck
глава на жнеалка WARATAH/JOHN DEERE H412
1
€ 26.670 PLN USD PLN 116.400 ≈ US$ 29.559
Година 2017 Должина Широчина
Полска, Warszawa
глава на жнеалка JOHN DEERE H414
3
€ 62.366 USD ≈ US$ 69.120
Година 2018 Должина Широчина
Данска, Grenå
глава на жнеалка KOMATSU 365
13
преговара
Година 2012 Должина Широчина
Латвија, Lielvarde
глава на жнеалка Lako Forest 63 HD
3
преговара
Година 2008 Должина Широчина
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
нови глава на жнеалка PONSSE Ponsse H7
12
€ 84.500 USD ≈ US$ 93.651
Височина 1.68 м Работни часови 5 м/ч
Година 2017-06 Должина 1.5 м Широчина 1.54 м
Германија, Lübeck
глава на жнеалка PONSSE H6
13
€ 43.500 USD ≈ US$ 48.211
Височина 1.34 м Работни часови 9317 м/ч
Година 2010-11 Должина 1.44 м Широчина 1.5 м
Германија, Lübeck
глава на жнеалка PONSSE Ponsse H7
6
€ 44.500 USD ≈ US$ 49.319
Височина 1.68 м Работни часови 5092 м/ч
Година 2012-05 Должина 1.5 м Широчина 1.54 м
Германија, Lübeck
глава на жнеалка WARATAH 754
2
преговара
Година 2004 Должина Широчина
Португалија, Marinha das ondas
Омилени : 0 Споредба : 0