Генератори

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Генератори: 2010 огласа

генератор DOOSAN MECCALTE, ANTOM-330DS, 330kVA
2
€ 20.900 USD ≈ US$ 23.801
Напон 400 Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2019 Километража Сила 294 kW
Бугарија, София
нови генератор SCANIA ANTOM-550SCN, 550kVA, most economic 183g fuel/kW,
2
€ 34.500 USD ≈ US$ 39.289
Напон 400 Фреквенција на струја 50 Hz
Година 06/2019 Километража Сила 580 кс
Бугарија, София
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
генератор MAN REMAN 440kVA MAN & MECCALTE 2019
6
€ 17.900 USD ≈ US$ 20.385
Напон 400 Фреквенција на струја 50 Hz Број на цилиндри 6
Година 2019 Километража 5 м/ч Сила 500 кс
Бугарија, София
генератор DOOSAN NEW, with MECCALTE, ANTOM-480DS, 480kva
3
€ 26.800 USD ≈ US$ 30.520
Напон 400 Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2019 Километража Сила
Бугарија, София
нови генератор IVECO & MARELLI, ANTOM-138, 138kVA, ON STOCK
2
€ 10.800 USD ≈ US$ 12.299
Напон 400 Фреквенција на струја 50 Hz
Година 04/2019 Километража Сила 160 кс
Бугарија, София
генератор MWM TD232, NEW 2019 MARELLI and Canopy
5
€ 8.900 USD ≈ US$ 10.135
Напон 400 Фреквенција на струја 50 Hz Број на цилиндри 8
Година Километража 253 м/ч Сила
Бугарија, София
нови генератор IVECO MARELLI, ANTOM-220DI, 220kVA
3
€ 16.900 USD ≈ US$ 19.246
Напон 400 Фреквенција на струја 50 Hz
Година 05/2019 Километража 1 м/ч Сила 194 kW
Бугарија, София
генератор MAN REMAN-330, 330kVA
5
€ 15.900 USD ≈ US$ 18.107
Напон 400 Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2019 Километража 5 м/ч Сила 300 kW
Бугарија, София
генератор SCANIA REMAN-400SC, Prime 400kVA
6
€ 17.900 USD ≈ US$ 20.385
Напон 400 Фреквенција на струја 50 Hz Број на цилиндри 8
Година 2019 Километража 5 м/ч Сила 500 кс
Бугарија, София
нови генератор DOOSAN MECCALTE, ANTOM-275DS, 275kVA
3
€ 18.900 USD ≈ US$ 21.523
Напон 400 Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2019 Километража Сила 272 kW
Бугарија, София
нови генератор IVECO ANTOM-190DI, 190kVA
3
€ 13.800 USD ≈ US$ 15.715
Напон 400 Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2019 Километража Сила 224 кс
Бугарија, София
генератор DOOSAN NEW, with MECCALTE, ANTOM-220DS, 220kVA
3
€ 15.900 USD ≈ US$ 18.107
Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2019 Километража Сила
Бугарија, София
генератор IVECO NEW ANTOM-275DI, 275kVA
3
€ 20.900 USD ≈ US$ 23.801
Напон 400 Фреквенција на струја 50 Hz Број на цилиндри 6
Година 2019 Километража 1 м/ч Сила
Бугарија, София
нови генератор SCANIA ANTOM-770SC, 770kVA
2
€ 46.900 USD ≈ US$ 53.410
Напон 400 Фреквенција на струја 50 Hz
Година 04/2019 Километража Сила 680 кс
Бугарија, София
генератор DOOSAN NEW, with MECCALTE, ANTOM-580DS
3
€ 32.000 USD ≈ US$ 36.442
Напон 400 Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2019 Километража Сила
Бугарија, София
Омилени : 0 Споредба : 0