Генератори

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Генератори: 1945 огласа

генератор SUMAB USED Jenbacher GAS generator
5
преговара
Година 2009 Километража Сила
Шведска, Malmö
генератор CATERPILLAR 3520
7
преговара
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Malmö
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
генератор SUMAB MWM 2020v20 Nature-Gas
3
преговара
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Malmö
генератор MOSA GE 12000  Generator
5
аукција € 18,67 SEK USD SEK 200 ≈ US$ 21
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
генератор HONDA EC2200
5
аукција € 93,36 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 103
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
генератор VEB Dieselkraft 1HK65  Elverk
19
аукција € 93,36 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 103
Година Километража Сила 12.5 кс
Шведска, Karlstad
генератор Blomstedts mekaniska verkstad 78-210
26
аукција € 112 SEK USD SEK 1.200 ≈ US$ 124
Година 1978 Километража Сила
Шведска, Karlstad
генератор PERKINS Asea
11
аукција € 18,67 SEK USD SEK 200 ≈ US$ 21
Година Километража Сила 29.91 кс
Шведска, Karlstad
генератор ROBUR Zittau DDR TGL 18051
11
аукција € 18,67 SEK USD SEK 200 ≈ US$ 21
Година 1984 Километража Сила
Шведска, Karlstad
генератор FORD Generator
16
аукција € 37,34 SEK USD SEK 400 ≈ US$ 41
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
генератор Volvo/Asea  D100 motor
12
аукција € 18,67 SEK USD SEK 200 ≈ US$ 21
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
генератор SUMAB SALE! JENBACHER J620 - Natural Gas Generators!
5
преговара
Година 2009 Километража Сила
Шведска, Malmö
генератор SUMAB SUPER SALE! Caterpillar 3520 C (2000 kW) Natural Gas Engines
2
преговара
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Malmö
генератор CATERPILLAR Olympian GEP33-2 generátor VIN 253
9
€ 6.500 USD ≈ US$ 7.169
Година 2009 Километража Сила
Словачка, Levice
генератор SUMAB SUPER SALE! Caterpillar 3516 C (1600 kW) Natural Gas Engine
3
преговара
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Malmö
Омилени : 0 Споредба : 0