Филтри -

Фрижидер контејнери

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

19 огласа: Фрижидер контејнери

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фрижидер контејнер од 40 стапки
Година 01/2023 Носивост Зафатнина
Турција
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Фрижидер контејнер од 40 стапки
Година 2018 Носивост Зафатнина
Холандија, Bergambacht
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.290 €
Фрижидер контејнер од 40 стапки
Година 2013 Носивост Зафатнина
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
7.500 € Со вклучен ДДВ
Фрижидер контејнер од 40 стапки
Година 2004 Носивост Зафатнина
Естонија, Miiduranna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фрижидер контејнер од 40 стапки
Година Носивост Зафатнина
Холандија, Spijkenisse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Жидер контејнер од 10 стапки
Година 2010 Носивост Зафатнина
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.721 €
Фрижидер контејнер од 5 стапки
Година Носивост Зафатнина 5 м³
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.651 €
Жидер контејнер од 10 стапки
Година 2002 Носивост Зафатнина 14 м³
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.581 €
Фрижидер контејнер од 20 стапки
Година 2002 Носивост Зафатнина 32 м³
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.581 €
Фрижидер контејнер од 20 стапки
Година 2002 Носивост Зафатнина 32 м³
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.836 €
Фрижидер контејнер од 40 стапки
Година 2007 Носивост 28000 кг Зафатнина 67 м³
Украина, Вишневе
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 4.186 €
Фрижидер контејнер од 7 стапки
Година Носивост Зафатнина 8.31 м³
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.046 €
Жидер контејнер од 10 стапки
Година 01/2005 Носивост Зафатнина 14.19 м³
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Жидер контејнер од 10 стапки
Година 2006 Носивост Зафатнина
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.000 US$ EUR ≈ 1.860 €
Фрижидер контејнер од 20 стапки
Година Носивост Зафатнина
Казахстан, Шу
Контактирајте го продавачот
2.977 € PLN 13.500 PLN
Фрижидер контејнер од 45 стапки
Година Носивост Зафатнина
Полска, NIEGOWA
Контактирајте го продавачот
7.717 € PLN 35.000 PLN
Фрижидер контејнер од 20 стапки
Година Носивост Зафатнина
Полска, Miejska Górka
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Фрижидер контејнер од 20 стапки
Година Носивост Зафатнина 60 м³
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Жидер контејнер од 10 стапки
Година Носивост Зафатнина
Естонија, Tammiku
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се