Фрези за формирање на брегови

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Број на редови

Фрези за формирање на брегови: 59 огласа

фреза за формирање на брегови AMAC GF 5
5
€ 2.700 USD ≈ US$ 2.988
Простор помеѓу редови 750 мм Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2000 Километража Број на редови 4
Словенија
фреза за формирање на брегови FORIGO G35-200
5
€ 13.800 USD ≈ US$ 15.270
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2015 Километража Број на редови 2
Естонија, Tartu
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
фреза за формирање на брегови RUMPTSTAD RSF2000
5
преговара
Година 2003-01-01 Километража Број на редови
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
фреза за формирање на брегови RUMPTSTAD FH4X75 RSF 2000
10
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.873
Година 1996 Километража Број на редови 4
Украина, с. Волиця
фреза за формирање на брегови RUMPTSTAD RSF 2000
11
€ 5.300 USD ≈ US$ 5.864
Година 2000 Километража Број на редови 4
Украина, с. Волиця
фреза за формирање на брегови BASELIER FK310
10
€ 4.500 USD ≈ US$ 4.979
Година 1999 Километража Број на редови 4
Украина, с. Волиця
фреза за формирање на брегови BASELIER FK19281
10
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.873
Година 1999 Километража Број на редови 4
Украина, с. Волиця
фреза за формирање на брегови RUMPTSTAD RSF 2000
10
€ 4.000 USD ≈ US$ 4.426
Година 2000 Километража Број на редови 4
Украина, с. Волиця
фреза за формирање на брегови BOMET Agregat formująco-pielęgnacyjny Ara //Forming and tilling aggreg
6
€ 3.605 PLN USD PLN 15.700 ≈ US$ 3.989
Година Километража Број на редови
Полска, Stoczek
фреза за формирање на брегови Sonstige ZIBO DS 00117
5
€ 4.118 USD ≈ US$ 4.557
Година 2014 Километража Број на редови
Германија, Giebelstadt
фреза за формирање на брегови STRUIK 6RF610 Twin Rotor
7
преговара
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015-01-01 Километража Број на редови
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
фреза за формирање на брегови Rumpstad RSF 2000 FS4x75
10
€ 2.679 USD ≈ US$ 2.964
Година 1998-08 Километража Број на редови
Германија, 17094 Pragsdorf
фреза за формирање на брегови STEKETEE
14
€ 2.950 USD ≈ US$ 3.264
Простор помеѓу редови 75 мм
Година Километража Број на редови 4
Украина, Ровно
фреза за формирање на брегови
6
преговара
Година Километража Број на редови
Украина, Золочівка
фреза за формирање на брегови BASELIER
18
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.315
Простор помеѓу редови 750 мм Потребна сила на трактор 85 кс
Година Километража Број на редови 4
Украина, Золочівка
Омилени : 0 Споредба : 0