Филтри -

Фабрики за бетон од Турција

Резултати од пребарување: 4133 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Фабрики за бетон од Турција: 4133 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови фабрика за бетон FABO TURBOMIX-100 MOBILE CONCRETE PLANT READY
13
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон SEMIX Mobilna betonarna 100 S4 SEMIX MOBILNE BETONARNE 100-112 m³/h
8
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
нови фабрика за бетон PROMAX M100-TWN
15
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
нови фабрика за бетон FABO TURBOMİX 100 CE QUALITY NEW GENERATION MOBILE CONCRETE MIXING PL
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO FABOMIX COMPACT-110 NEW GENERATION CONCRETE PLANT
9
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови фабрика за бетон FABO TURBOMIX-90 MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT
10
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 90 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO 60m3/h NEW GENERATION MOBILE CONCRETE PLANT
11
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-130 CONCRETE PLANT | NEW GENERATION
11
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 130 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO TURBOMİX 110 CE QUALITY NEW GENERATION MOBILE CONCRETE MIXING PL
4
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO FABOMIX COMPACT-120 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE
2
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO TURBOMIX-110 Mobile Concrete Batching Plant
13
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO TURBOMİX 120 NEW DESIGN MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT IN ALL CA
11
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO FABOMIX COMPACT-120 NEW GENERATION CONCRETE PLANT
4
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO FABOMIX COMPACT-60 CONCRETE  PLANT | NEW PROJECT
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO FABOMIX COMPACT-110 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE
9
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO TURBOMIX-60 MOBILE CONCRETE PLANT WITH PRE-FEEDING SYSTEM
7
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO MINIMIX 30 M3/H MOBILE CONCRETE PLANT EASY TRANSPORT
9
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 30 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон PROMAX M100-TWN (100m/h)  Mobile Concrete Batching Plant
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража 100 м/ч Сила
Турција, ANKARA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4133 огласа
Прикажи
Претплати се